Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 7 чоловік

Новини

Щорічно на Чернігівщині виникає значна кількість надзвичайних подій за участю дітей, внаслідок яких вони, на жаль, гинуть або одержують травми. Особливо загострюється ситуація у весняно-літній період, коли діти більше часу проводять на вулиці чи вдома без належного нагляду дорослих і в пошуках розваг часто вигадують небезпечні ігри з вогнем, газовими, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами.

З метою психологічної підтримки ветеранів/ветеранок та членів їх родин, у закладі пройшла година спілкування щодо правил толерантної комунікації з ветеранами, що сприятиме їх адаптації до цивільного життя, попередженню конфліктних ситуацій у родинах, створення атмосфери розуміння та взаємоповаги.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Сухополов'янської сільської ради надає соціальні послуги постраждалим особам, зокрема консультування, кризове та екстрене втручання, соціальний супровід, соціальну профілактику та інші послуги відповідно до індивідуальних потреб осіб/сімей.
Мобільна бригада утворена при Центрі соціальних служб Сухополов'янської сільської ради за адресою: с. Манжосівка вул. Героїв війни, б. 89 (ІІ поверх).
Керівник мобільної бригади - Олена Ільїна +38050 941 50 68.

Шановні учні та батьки, нагадуємо вам телефони "гарячих" ліній!!! Це номери єдиної в Україні Національної дитячої “гарячої” лінії щодо захисту прав та інтересів дітей. На лінію надходять тисячі дзвінків і кожен дуже важливий.
Це номери, де консультують не тільки на теми булінгу, взаємин у школі, уроків, вчителів та учнів – це психологічна підтримка дітям та батькам.У разі необхідності, ви можете звернутися за цими номерами, тут вас вислухають, підтримають,допоможуть!!!

Цього тижня відзначається Масляна. Але, на жаль, в Україні триває війна, викликана агресією російської федерації. Тож в Заїздській ЗОШ І - ІІ організували та провели благодійний ярмарок на фінансову підтримку ЗСУ. Здобувачі освіти 1 - 9 класів за підтримки батьків, на чолі з класними керівниками організували та провели виставку-продаж приготованих смаколиків (пиріжки, кекси, тістечка, чебуреки, гарячі бутерброди, млинці, вареники, сік тощо) та виробів власними руками, попередньо самостійно їх оцінивши.

14 жовтня 2024 р. у нашій школі розпочався Тиждень математики. Перший день присвясений Міжнародному Дню числа Пі та Альфреду Ейнштейну основоположнику сучасної фізики, автору теорії відносності, лауреату Нобелівської премії в галузі фізики.

14 березня щорічно в Україні відзначається День добровольців. Цю річницю встановила Верховна Рада України у 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму тих, хто захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

Найніжніший та найсвітліший день у році – 8 Березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Від щирого серця бажаємо всім жінкам теплоти перших сонячних променів, багато радісних сюрпризів, усмішок, гарного настрою, безмежного щастя! У цей день у школі пройшов захід з нагоди свята "Про Красу, Весну та Жінку!", який підготувала та провела вчитель початкових класів Ганна Василівна Храпач. Здобувачі освіти 1 - 9 класів дарували любим жінкам-вчителям, мамам, сестрам, бабусям, подругам віршовані рядки побажань та пісні у власному виконанні. Наприкінці свята всі разом виконали пісню єднання "Хай буде Весна!" та побажали усім якнайскорішої нашої Переможної Весни! Тож зі Святом Весни, наші чарівні, милі, неповторні!

Україна належить до тих держав, які зазнали найбільших втрат внаслідок Другої світової війни та дій Третього Рейху. Приклад Корюківки демонструє масштаби знищення нацистами цивільного населення на українських землях.
Так, Корюківська трагедія стала найбільшою в Європі, але для України така велика кількість жертв не була винятковою. У спаленому селі Козари Чернігівської області вбито 3908 селян; у селі Копищі на Житомирщині –
до 3-х тисяч; майже стільки ж у селі Кортеліси на Волині та навколишніх хуторах.
З 1941 по 1944 рік в Україні нацистські каральні загони знищили вогнем понад 50 тисяч цивільних у понад 670 населених пунктах.
Тож Корюківська трагедія – національний символ скорботи за загиблими у всіх українських селах, знищених нацистськими окупантами протягом 1941–1944 років.
Подібна кривава трагедія допомагає краще зрозуміти війну, яку і сьогодні росія веде проти нашої держави, руйнуючи і знищуючи цілі населенні пункти та брутально вбиваючи їх мешканців – від дітей до людей літнього віку.

24 лютого 2024 року минає вже 730 діб (рівно 2 календарних роки) від початку повномасштабної війни російської федерації проти України. Та відповідно 10 років російсько-української війни. Тож в Заїздській ЗОШ І - ІІ ступенів проведений масовий історичний реквієм "Лютий 2024. 10 років російсько-української війни, 2 роки повномасштабної... Вистояли - переможемо!" для здобувачів освіти 1 - 9 класів. Тематично оформлені стенд-фліпчарт та кабінет школи.

21 лютого 1999 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію про відзначення саме в цю дату Міжнародного Дня рідної мови в усьому світі. Серед понад 3 тис. мов народів світу нам наймиліша та найрідніша наша Українська мова. Тож 21 лютого в Заїздській ЗОШ І - ІІ ступенів проведене свято рідної мови "Мова - це глибина тисячоліть" для здобувачів освіти 1 - 9 класів. Вчитель української мови та літератури Наталія Федоренко у вступному слові наголосила, що для кожного народу Мова - це найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми, що віддзеркалює душу народу, його історію.

20 лютого цьогоріч Україна вшановує 10-у річницю трагічних подій на Майдані - День Героїв Небесної Сотні. Тож в Заїздській ЗОШ І - ІІ ступенів пройшов відповідний тематичний загальношкільний історико-поетичний захід пам'яті "Реквієм "А Сотню вже зустріли Небеса" для здобувачів освіти 1 - 9 класів.

16 лютого, згідно Указу Президента України від 2022 року, Україна відзначає нове державне свято День Єднання. Це свято не приурочене жодній історичній даті, але було створене з метою підняття духу єднання українців напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цьогоріч Україна відзначає це свято вже втретє.

БРАМА - це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Повідомляємо, що Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, які розміщено за посиланням:
https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/uploaded-files/domashne-nasilstvo-pamyatka.pdf
https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/uploaded-files/snpk-pamyatka.pdf
https://nssu.gov.ua/storage/app/sites/22/protidiyadiskriminatsiipamyatka.pdf

У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей. 6 лютого у світі відзначають День безпечного інтернету. Вчитель інформатики Оробей Дмитро Олександрович провів для здобувачів освіти 2-9 класів інформаційну годину “Зворотній бік Інтернету”. Мета заходу – розширити й поглибити знання здобувачів освіти про безпечний Інтернет.

29 січня Україна вшановує Героїв, загиблих у бою під Крутами 1918 р. Тож в Заїздській ЗОШ І - ІІ ступенів проведений загальношкільний історико-поетичний захід-реквієм "Волі народної дзвін" до 106-ї річниці бою під Крутами (для здобувачів освіти 1 - 9 класів).